Met veel zin als lijsttrekker 2018 tegemoet !

Door Koen Daniëls op 24 september 2017, over deze onderwerpen: Sint-Gillis-Waas

Sinds 1976 is CD&V onafgebroken aan de macht met een absolute meerderheid. Dit soort van machtsconcentratie is zeer ongezond. Daarom trekken we als ploeg met een sterk inhoudelijk programma naar de kiezer om de nodige vernieuwing en verandering te kunnen verwezenlijken in onze gemeente. Een eerste stap in deze campagne was het bekendmaken van onze speerpunten en het aanduiden van een kopman voor onze ploeg. Ik ben daarom zeer fier en dankbaar dat onze fractie mij heeft aangeduid om in 2018 de N-VA lijst te trekken in onze gemeente. We focussen ons inhoudelijk op veiligheid, verantwoordelijkheid en verbondenheid. Een voorproefje van de concrete punten lichtte ik toe voor de camera van TV Oost

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is